it en fr es de us tr ru at ca

Innovation

Idro 2k

İki bileşenli su bazlı kaplama
Two component polyurethane waterborne finish. In the “natural wood effect” version, IDRO 2K confers a natural appearance to floors together with a uniformity and cleanliness that can only be compared to the results achieved with impregnation cycles with oil and/or wax.

İki bileşenli poliüretan su bazlı kaplama. “Doğal ahşap etkisi” versiyonunda, IDRO 2K, yalnızca yağ ve / veya balmumu ile emprenye döngüleri ile elde edilen sonuçlarla karşılaştırılabilecek eşitlik ve temizlik ile birlikte zemine doğal bir görünüm kazandırır. Görünümle ilgili bu özelliklerin yanı sıra, IDRO 2K, daha önce hiç elde edilmeyen aşınma ve lastik izlere karşı direnç özelliklerini bir araya getirir

Su bazlı ürünler sayesinde, ağır hizmet zeminlerinde (salonlarda, mağazalarda vb.) kullanılması tavsiye edilir.

Doğrudan bir mühürleyici olmadan uygulanırsa, zamanla sararmaya neden olmadan ahşabın rengini önemli ölçüde aydınlatır.

TECHNICAL DATA SHEET
CERTIFICATION EC1
FLYER

Ezy

Ahşap zeminler için iki bileşenli su bazlı kaplama
Ezy Finitura bicomponente all’acqua

 İki bileşenli (100 + 5) poliüretan “çift çapraz bağlama”, daha fazla karıştırma ve kullanım kolaylığı yanı sıra, aşınmaya karşı direnç açısından mükemmel performans elde etmek için DCS İkili Sertleştirme Sistemi teknolojisi ile kaplanır. 2 bileşen, A bileşeninin kabına B bileşeni eklenerek ve herhangi bir özel karıştırma işlemine ihtiyaç duyulmadan karıştırılarak kolayca karıştırılabilir. 10, 30 ve 60 parlaklıkta mevcuttur, ahşabın doğal görünümünü korur, yüksek şeffaflığı sayesinde, yalnızca iki kat uygulandığında bile mükemmel bir kaplama ve dolum kapasitesi sağlar. Filmin mükemmel akışı, kalın uygulandığında bile, kendine özgü benzersiz bir ürünün özelliklerini tamamlar. EZY, daha hızlı döngü gerektiğinde tek bir bileşen birinci kat olarak bile, doğrudan ahşap üzerinde kullanılabilir, bu nedenle daha fazla rahatlık için yalnızca tek bir ürün kullanılır. En aşırı çevre koşullarında bile mükemmel bir son görünüm sağlar. EZY, aşınma ve lastik izlere karşı direnç özelliklerini bir araya getirir, bu nedenle ağır hizmet zeminlerinde (salonlarda, mağazalarda vb.) Kullanım için bile önerilir.

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER

Velvet

Tek bileşenli su bazlı “dokunuşu yumuşak” işlem
Single component polyurethane waterborne finishing treatment with S-XL technology, formulated with renewable raw materials. Floors treated with VELVET have a completely natural appearance and a unique, velvety feel to the touch.

Yenilenebilir hammaddelerle formüle edilmiş, S-XL teknolojisi ile tek bileşenli poliüretan su bazlı son işlem. VELVET ile işlem görmüş zeminler tamamen doğal bir görünüme sahiptir ve dokunuşa eşsiz, kadifemsi bir his verir. Yüksek katı madde içeriği ve olağanüstü kuruma hızı sayesinde, ürün çok hızlı çalışma döngüleri yapılmasını sağlar (çevresel koşullara göre 1-2 saat). Bir diğer önemli özellik, yüzeyin hasar görmesi durumunda veya lokalize hatalar olması durumunda, zeminlere dokunma kolaylığıdır: aslında, sadece bu alanlarda bantla işaretleyerek, zımparalayarak ve sonra ürünü tekrar uygulayın. Yüzey kuruduğunda hiçbir iz veya kusur belirtisi yoktur. Yoğun trafiğe maruz kalan odalar için, son katın üstüne% 10 VELVET IMPROVER eklemenizi öneririz.

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER
CERTIFICATION EC1

Aqua Tenax

İki bileşenli su bazlı sızdırmazlık maddesi
Two component waterborne sealer featuring a high level insulating capacity, excellent coverage, good sandability and ease of application. The most important feature of this sealer is that it minimizes problems of overlapping

 

Yüksek düzeyde yalıtım kapasitesine, mükemmel örtücülüğe, iyi sandabiliteye ve uygulama kolaylığına sahip iki bileşenli su bazlı sızdırmazlık maddesi. Bu sızdırmazlık maddesinin en önemli özelliği, üst üste binme sorunlarını en aza indirmesidir. AQUA TENAX, tanen ve diğer suda çözünür boyama maddeleri (meşe, tik…) bakımından zengin odunların renginde istenmeyen değişikliklere neden olmadan ahşaba hoş bir gölge verecek şekilde formüle edilmiştir. Bu nedenle özellikle kızarıklık veya kızarıklık istenmediğinde, IPE LAPACHO gibi zor ahşaplar için önerilir. Yüksek katı içeriği sayesinde, AQUA TENAX, İNOVASYON aralığındaki iki bileşen cila ile birlikte, iki kat bitirme işlemi gerçekleştirmek için kullanılabilir.

TECHNICAL DATA SHEET
CERTIFICATION EC1
 

Flame

Tonlama efektli iki bileşenli su bazlı sızdırmazlık maddesi
Two component waterborne sealer with a very low content of volatile organic compounds (VOC). The composition of the product based on the latest generation of resins allows the wood to appear in almost the same way as traditional solvent based sealers.

Çok düşük miktarda uçucu organik bileşik (VOC) içeren iki bileşenli su bazlı sızdırmaz. Ürünün, en yeni nesil reçinelere dayanan bileşimi, ahşabın geleneksel çözücü bazlı sızdırmazlık maddeleriyle neredeyse aynı şekilde görünmesini sağlar. İkincisinden farklı olarak, bu ürün zamanla sararmaya neden olmaz, ahşabın renginde aşırı karanlık veya doğal olmayan değişiklikleri önler. FLAME'nin bu ayırt edici özelliği, üst üste binme oluşumuna direnç, önemli ölçüde örtme, uygulama kolaylığı ve zımparalama gibi diğer çok önemli nitelikleri cezalandırmadan başarılmıştır. Yüksek seviyede katı içeriği sayesinde, FLAME, INNOVATION ürün yelpazesindeki iki bileşen cila ile birlikte iki kat devri gerçekleştirilmesine izin verir.

TECHNICAL DATA SHEET

Aqua First

Tek bileşenli su bazlı sızdırmazlık maddesi
Single component waterborne sealer featuring an excellent filling capacity, fast drying time and good shading of the wood.

Mükemmel doldurma kapasitesi, hızlı kuruma süresi ve iyi özelliklere sahip tek bileşenli su bazlı sızdırmazlık maddesi ahşap gölgelendirme.

TECHNICAL DATA SHEET

Silk

Tek bileşenli su bazlı kaplama
Single component polyurethane waterborne finish featuring exceptional resistance to abrasion and to scuff marks which makes it ideal for use in every situation.

Aşınmaya ve çizilme izlerine karşı olağanüstü direnç gösteren tek bileşenli poliüretan su bazlı kaplama, her durumda kullanım için idealdir. Görünüş açısından, filmin temizliği ve hepsinden öte, ahşap üzerine vereceği sıcak ton için, diğer su bazlı cilaların tipik olarak beyazlaştırılmasından kaçınılarak, şeffaflığı nedeniyle, geleneksel su bazlı ürünlerden farklıdır.

TECHNICAL DATA SHEET
CERTIFICATION EC1

Aqua Play 1

Tek bileşenli su bazlı kaplama
Single component waterborne finish featuring considerable ease of application and an excellent flow resulting in floors with an impeccable appearance.

Önemli miktarda uygulama kolaylığı ve mükemmel akış sağlayan tek bileşenli su bazlı kaplama

kusursuz bir görünüme sahip katlarda. S-XL teknolojisi sayesinde AQUAPLAY 1, iki bileşenli sisteme eşit bir kimyasal direncin yanı sıra aşınma, çizilme, çizilme izlerine karşı iyi bir dirence sahiptir. Sızdırmazlık maddesi olarak da kullanılırsa, ahşaba özellikle sıcak bir ton verir.

TECHNICAL DATA SHEET

Aqua Play 2

İki bileşenli su bazlı kaplama
Two component waterborne finish featuring considerable ease of application with excellent flow resulting in floors with an impeccable appearance.

Kusursuz bir görünüme sahip zeminlerde sonuçlanan mükemmel akış ile önemli uygulama kolaylığına sahip iki bileşenli su bazlı kaplama. Mükemmel mekanik direnç (aşınma, çizilme ve çizilme izlerine) ve kimyasal direnç, ürünün yüksek kalitede bir son işlem gerektiren tüm bu durumlarda kullanılmasını sağlar. Sızdırmazlık maddesi olarak da kullanılırsa, ahşaba özellikle sıcak bir ton verir.

TECHNICAL DATA SHEET

Dom

Ev kullanımı için tek bileşenli su bazlı kaplama
Single component waterborne finish for household use. DOM features considerable ease of application and excellent levelling properties which make it easy to spread.

Ev kullanımı için tek bileşenli su bazlı kaplama. DOM, yayılmasını kolaylaştıran önemli uygulama kolaylığına ve mükemmel tesviye özelliklerine sahiptir. DOM, aşınmaya, çizilmeye ve çizilme izlerine karşı dayanıklıdır ve mükemmel kimyasal dirence sahiptir, bu da onu en rekabetçi seçenek haline getirir.

TECHNICAL DATA SHEET

Filler

Su bazlı kullanıma hazır dolgu maddesi
Water based ready to use filler for sealing wood floors, fast drying and easy to sand. Ideal for waterborne and solvent based finishing cycles. Available in the shades: OAK, WALNUT and DOUSSIÉ.

Ahşap zeminlerin sızdırmazlığı, hızlı kuruma ve zımparalanması için kullanıma hazır su bazlı dolgu. Su bazlı ve solvent bazlı terbiye döngüleri için idealdir. Tonlarda mevcuttur: OAK, CEVİZ ve DOUSSIÉ.

TECHNICAL DATA SHEETT

Up-grade

Su bazlı sistemler için shader
up-grade Shader for waterborne systems

Vermeister UP-GRADE, ahşabın orijinal rengini hafifletmek veya karartmak için hoş olmayan renk değişikliklerini ortadan kaldırmak için herhangi bir Vermeister su bazlı ürüne, sızdırmazlık maddesine veya tek kat, tek veya iki bileşenine eklenebilen özel bir ön dozajlayıcıdır. Özellikle meşe ve genel olarak tüm açık renkli ahşaplar için, beyaz versiyonundaki UP-GRADE ahşapta doğal olarak bulunan suda çözünür özütlerden dolayı sararma ve aşırı gölgelenmeyi nötrleştirme eğilimindedir. Her bir kaplama tonlama etkisini arttırır ve nihai görünüşün doğrulanması için bir ön test yapılması tavsiye edilir. Aşağıdaki tonlarda mevcuttur: BEYAZ, GRİ, SİYAH, AMBER.

TECHNICAL DATA SHEETT
FLYER

Soluzione

Su bazlı sistemlerin seyreltilmesi için düşük uçucu solventlerin karışımı
Blend of coalescences with graduated evaporation to be added to waterborne products to increase the open time and improve the workability.

Açık süreyi arttırmak ve işlenebilirliği artırmak için su bazlı ürünlere eklenecek dereceli buharlaşma ile birleşmelerin karışımı. Özellikle yılın daha sıcak dönemleri için ve daha zorlu işlerin yapılması için önerilir.

TECHNICAL DATA SHEETT