it en fr es de us tr ru at ca

Yağlar

Pro.Oil

Koruyucu baz kaplama yağı
Product based on vegetable oils formulated for protecting wood floors. It penetrates deep down, while bringing out the characteristics of smoothness and warmth of the wood and highlighting the grain.

Ahşap zeminleri korumak için formüle edilmiş bitkisel yağlara dayalı ürün. Tahıl vurgulanırken, karakteristik pürüzsüzlük ve ahşabın sıcaklığını ortaya çıkaran derinlemesine nüfuz eder. Nötr versiyonda (Pro.Oil) ve renkli versiyonda mevcuttur (Pro.Oil Color - Vermeister renk tablosuna bakınız)..

TECHNICAL DATA SHEET

Fix.Oil

Son derece dayanıklı son işlem yağı
A fixative based on natural oils and waxes to be applied after impregnating with Pro.Oil or Color.Oil.

Ahşap zeminler için doğal yağ ve cila esaslı bitim işlemi. Pro.Oil veya Pro.Oil Color koruyucu astarından sonra uygulanır, ahşabı sudan ve diğer maddelerden günlük kullanımda (kahve, alkol…) korur, kalıcı lekeleri önler. Fix.Oil kullanımı, yağlanmış zeminlerin aşınmasına karşı direnci arttırır.

TECHNICAL DATA SHEET

Clean.Oil

Yağla işlenmiş ahşap zeminler için deterjan
(ek bakım)
A strong detergent designed specifically for a thorough cleaning of wood floors treated with oils from the W.Oil range.

W.Oil ürün yelpazesindeki yağlarla işlemden geçirilmiş ahşap zeminlerin tam olarak temizlenmesi için özel olarak tasarlanmış güçlü bir deterjan. Eski bakım ürünleri katmanlarını (sabunlar, mumlar vb.) Çıkarmak için de idealdir. Bileşenlerin mükemmel dengesi, doğal yağlarla işlenmiş, özellikle dikkat ve özen gerektiren ahşap liflerine zarar vermeden veya zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlar.

TECHNICAL DATA SHEET

Soap.Oil

Yağla işlenmiş ahşap zeminler için sabun
(routine maintenance)
A natural, nourishing detergent for cleaning and maintaining wood floors with a FIX.OIL finish. This product is based on real coconut soap, the most sought-after natural detergent.

FIX.OIL kaplamalı ahşap zeminlerin temizliği ve bakımı için doğal, besleyici bir deterjan. Bu ürün, en çok aranan doğal deterjan olan gerçek hindistancevizi sabununa dayanmaktadır. Zemine özellikle homojen ve mat bir görünüm veren odun liflerini temizler ve besler. Kaplamalı zeminlerde kullanmayın.

TECHNICAL DATA SHEET

Color.Oil

Yağ odun lekesi
Stain based on modified vegetable oils designed to colour and impregnate indoor wood floors in just one operation.

İç mekan ahşap zeminlerini renklendirmek için tasarlanmış modifiye bitkisel yağlar içeren leke. Kullanımı kolaydır, ahşap zeminleri eşit şekilde boyar, derinlere nüfuz eder ve ahşap tahılı güçlendirir. Her türlü ahşap için uygundur, ancak en iyi sonuçları verir ve meşe, karaçam, kestane vb. Gibi büyük taneli ağaçlarda kullanılması tavsiye edilir. RENK YAĞI FIX.OIL, su bazlı cilalar veya oleo-üretan cilaları ile kaplanabilir . Renk yelpazesini pratik olarak sınırsız hale getiren, herhangi bir oranda birlikte harmanlanabilen çeşitli tonlarda mevcuttur.

TECHNICAL DATA SHEET
BROCHURE


Ceradura Hardwax-oil

Ceradura Hardwax-oil

Doğal CERADURA Hardwax-yağ işlemi, ahşap zeminlere çizilmelere ve lekelenmelere karşı etkili ve uzun süreli koruma sağlayan yağların ve sert mumların dengeli bir karışımıdır. Bu özel ürünün en göze çarpan özelliklerinden biri, tüm yüzey üzerinde zorlu zımparalama işi yapmak zorunda kalmadan lokalize onarımların yapılmasını sağlayan “spot rötuş” özelliğidir. Derinlemesine nüfuz etme ve hızlı kuruma süresi sayesinde, CERADURA Hardwax-yağı, ahşabın hayati doğal terleme özelliklerini değiştirmeden uzun süre kire dayanıklı kalan bir yüzeyi garanti ederek ahşaba yüksek düzeyde koruma sağlar. Her zamanki yağlı zeminlerin aksine, CERADURA Hardwax yağı ile işlem görmüş yüzeylerin temizlenmesi ve bakımı kolaydır. CERADURA Hardwax-yağı, yüksek standartlarda bir konforlu yaşamı garanti eder ve görünümün değerini, hammaddelerin doğal nitelikleriyle birleştirerek günlük iyiliğe katkıda bulunur..

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER

Ceradura Hardwax-color

Ceradura Hardwax-oil

Leke etkisi isteyenler için ahşaba ilk kat CERADURA Hardwax-color ile işlem yapılabilir. Kullanımı kolaydır, tahılı güçlendirmek için derinlemesine nüfuz ederek ahşap zemini eşit şekilde boyar. CERADURA Hardwaxcolor tüm ahşap türleri için uygundur, ancak en iyi sonuçları verir ve özellikle meşe, karaçam ve kestane vb. Herhangi bir ahşap ürünü özelleştirmek için sonsuz renk yelpazesi. CERADURA Hardwax-color, koruyucu bir CERADURA Hardwax yağı gerektirir..

TECHNICAL DATA SHEET
BROCHURE
  FLYER

Life.Oil

Yağla işlem görmüş ahşap zeminler için bakım yağı
(ek bakım)
Maintenance oil for use on wood floors treated with FIX.OIL. Formulated with natural oils and waxes, it protects the wood and is used to restore worn floors to their original appearance.

FIX.OIL ile işlem görmüş ahşap zeminlerde kullanım için bakım yağı. Doğal yağlar ve mumlar ile formüle edilmiş, ahşabı korur ve aşınmış zeminleri orijinal görünümlerine döndürmek için kullanılır.

TECHNICAL DATA SHEET

Deck.Oil

Dış mekan kullanımı için koruyucu yağ
A vegetable based protective oil consisting of a balanced blend of various oils (linen, wood, etc.) designed specifically for outdoor use. DECK.OIL intensifies the features of softness and warmth while enhancing the grain of the wood. The main characteristics are:<br />deep penetration into the wood;<br />easy restoration: no sanding required;<br />protects against UV rays;<br />prevents greying, maintaining the natural colour of the wood;<br />protects the wood against water;<br />ideal for wood floors and products both indoors and out.

Özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış çeşitli yağların (keten, tahta vb.) Dengeli bir karışımından oluşan bitkisel bazlı bir koruyucu yağ. DECK.OIL, ahşabın tanesini arttırırken yumuşaklık ve sıcaklık özelliklerini artırır. Ana özellikleri:

ahşap içine derin penetrasyon;

kolay restorasyon: zımparaya gerek yoktur;

UV ışınlarına karşı korur;

ahşabın doğal rengini koruyarak gri rengini korur;

ahşabı suya karşı korur;

iç ve dış mekanlarda ahşap zeminler ve ürünler için idealdir.

TECHNICAL DATA SHEET

Deck.Oil Strong

Dış mekan kullanımı için yüksek performanslı koruyucu yağ
A high performance vegetable based protective oil consisting of a balanced blend of various oils designed specifically for outdoor use. DECK.OIL STRONG intensifies the features of softness and warmth while enhancing the grain of the wood. The main characteristics are:<br />greater coverage compared with traditional products;<br />excellent shading;<br />deep penetration into the wood;<br />easy restoration: no sanding required;<br />protects against UV rays;<br />prevents greying, maintaining the natural colour of the wood;<br />protects the wood against water;<br />suitable for wood floors and products both indoors and out;<br />suitable as a protective coating on floors treated with COLOR.OIL (excluding lighter colours such as white and grey, etc.)

Özellikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış çeşitli yağların dengeli bir karışımından oluşan, yüksek performanslı, bitkisel bazlı bir koruyucu yağdır. DECK.OIL STRONG, ahşabın tanesini arttırırken yumuşaklık ve sıcaklık özelliklerini artırır. Ana özellikleri:

geleneksel ürünlerle karşılaştırıldığında daha fazla kapsama;

mükemmel gölgeleme;

ahşap içine derin penetrasyon;

kolay restorasyon: zımparaya gerek yoktur;

UV ışınlarına karşı korur;

ahşabın doğal rengini koruyarak gri rengini korur;

ahşabı suya karşı korur;

iç ve dış mekanlarda ahşap zeminler ve ürünler için uygun;

COLOR.OIL ile işlem görmüş zeminlerde koruyucu kaplama olarak kullanılabilir (beyaz ve gri gibi açık renkler hariç)

TECHNICAL DATA SHEET

Deck.Oil GS

Dış mekan kullanımı için çok yüksek performanslı koruyucu yağ
Very high performance protective oil for outdoor use

Çok yüksek performans sunan bitkisel bazlı bir koruyucu yağ olan DECK OIL GS, dış mekan uygulamaları için mükemmel dengelenmiş ve çalışılmış çeşitli doğal yağ ve balmumlarının çok dikkatli seçilmesinin sonucudur. DECK OIL GS, nötr veya renkli versiyonda (DECK OIL GS COLOR - bkz. Vermeister renk şeması), ahşabı atmosferik ajanlardan ve özellikle de güneş ışınlarından korurken doğal nefes alabilirliğini değiştirmez. Ahşaba derinlemesine nüfuz etme, ara zımparalama gerektirmeden uygulama ve restorasyon kolaylığı, suya ve UV ışınlarına karşı olağanüstü direnç, DECK OIL GS'yi dış mekan kullanımı için herhangi bir ahşap eşyayı işlemek için ideal ürün haline getirir.

TECHNICAL DATA SHEET
BROCHURE

Oil.Care

İç mekan işlenmiş yağ için bakım ürünü
ve dış mekan zeminleri (rutin bakım)
DECK.CARE is an emulsion of waxes, natural oils, modified oils and special anti UV additives for the maintenance of outdoor floors treated with DECK.OIL, DECK.OIL STRONG, ZERO.DECK or indoor floors treated with the W.OIL range (PRO.OIL, FIX.OIL)

OIL.CARE, DECK.OIL - DECK.OIL STRONG - ZERO DECK ile işlenmiş dış mekan zeminlerinin bakımı için mum, doğal yağ, modifiye yağ ve özel anti-UV katkı maddesi emülsiyonudur. YAĞ aralığı (PROOIL / FIXOIL). Kobalt ve Metil Etil Ketoksim içermez.

OIL.CARE'nin yağ bileşeni, atmosferik maddelere maruz kalması nedeniyle bozulan ve derinlemesine koruma sağlayan ahşaba nüfuz eden kötü muamele yağını onarır. Su itici balmumu suyun ahşaptaki gözeneklere girmesini önlerken, anti-UV katkı maddeleri ligninin bozulmasını geciktirir. OIL.CARE ayrıca, hem iç hem de dış mekanlarda (bahçe mobilyaları, ahşap bölmeler, kirişler, çitler vb.) Emprenye ürünleri ile işlenen tüm ahşap ürünlerini korumak için de uygundur. Özellikle WPC için koruyucu bir tedavi olarak önerilir.

TECHNICAL DATA SHEET

Deck.Reset

Dış mekan ahşap zeminleri için ön işlem
ve üretilen ürünler

 

A highly effective watery solution for removing the grey patina on outdoor decking and wood products caused by the deterioration and washing away of the lignin.

Dış mekanlarda zemin kaplaması ve ligninin yıkanmasından kaynaklanan ahşap ürünlerdeki gri patinin giderilmesi için oldukça etkili bir sulu çözüm. DECK.RESET kullanımı, ahşabın orijinal rengini daha sonra DECK.OIL, DECK.OIL STRONG ve ZERO.DECK ile korunan haline getirir. DECK.RESET, döşeme, bahçe mobilyaları, ahşap çardaklar ve dış mekanlarda bulunan tüm ahşap eşyalarda kullanılabilir. Özellikle WPC için güçlü bir deterjan olarak tavsiye edilir..

TECHNICAL DATA SHEET