it en fr es de us tr ru at ca

zero concept

 

Zero VOC

Tek / iki bileşenli su bazlı terbiye işlemi
Protective waterborne finish that is completely solvent-free. ZERO VOC can be used both as a single component or as a two component finish after adding ZERO VOC BOOST.

Tamamen solvent içermeyen koruyucu su bazlı kaplama. SIFIR VOC, SIFIR VOC BOOST eklendikten sonra hem tek bir bileşen olarak hem de iki bileşenli bir yüzey olarak kullanılabilir. Yenilenebilir hammaddelerle üretilen ZERO VOC yeşil bina için idealdir ve doğrudan ahşap üzerine uygulandığında gölgeyi değiştirmez ve çok doğal bir etki sağlar. SIFIR VOC, SÜPER KOMPLEKSEL MİMARİ KAPLAMALAR ÜRETİCİ LİSTESİ'ne katılan amenin ilk özel.

TECHNICAL DATA SHEET

CERTIFICATION EC1 PLUS
FLYER

 

Zeroil

Ahşap zeminler için koruyucu doğal yağ
Olio protettivo naturale per pavimenti in legno

Belirli bitkisel yağların bir karışımından oluşan ZEROIL, ahşap zeminlere yumuşaklık ve sıcaklık vermek üzere formüle edilmiştir. ZEROIL'ın özel bileşimi ahşabın doğal görünümünü arttırır ve tahılı vurgulayarak içten korur. Yüksek doğal bileşik içeriği ve düşük çevresel etki ile birlikte herhangi bir uçucu organik bileşiğin (VOC) yokluğu, ZEROIL'ı yeşil bina için ideal bir ürün haline getirmektedir. Zeroil, işlenmiş yüzeylere sadece bir kat halinde yüksek seviyede direnç ve su geçirmezlik sağlar.

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER

Zero%

İki bileşenli epoksi poliüretan çözücü içermeyen yapıştırıcı

Yeni nesil iki bileşenli epoksi poliüretan çözücü ve ısıtılmış olanlar ve emici olmayan yüzeyler (seramik, fayans, mermer vb.) Dahil olmak üzere her türlü beton şap üzerine ahşap döşemeleri yapıştırmak için su içermeyen yapıştırıcı. Ayrıca kalas döşemek ve ahşap döşeme için idealdir. Gerçek bir evrim:% 100 ZERO, reolojisi ile yayılmasını kolaylaştırarak mükemmel bir sırt yüksekliğine götüren yeni bir versiyonda kendini gösteriyor. ZERO%, sıcaklıktaki (mevsimsellik) değişikliklere karşı neredeyse duyarsız, hem karıştırmadan önce hem de sonra tamamen kokusuz olması ve her türlü çevresel koşulda mükemmel tutuş ve ıslanabilirlik sağlaması nedeniyle göze çarpmaktadır. Kapsam da önemli ölçüde iyileştirildi. Sertleşmeden sonraki yüksek elastikiyet katsayısı, ZERO% devrim niteliğindeki yapıştırıcının özelliklerini, aynı zamanda, yapışma ve tokluğun rakipsiz özellikleri ile tamamlar..

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER

CERTIFICATION EC1

Zeromono

Silanik sonlandırmalı tek bileşenli yüksek performanslı yapıştırıc

Su, çözücüler, izosiyanatlar, epoksi ya da amino bileşikleri içermeyen ve bu nedenle herhangi bir sağlık ya da risk uyarısı ya da sembolü içermeyen tek ileşenli neme kürlenmiş silan uçlu yapışkan.
EC1 PLUS sınıflandırması, hem düşük olduğunda uçucu organik bileşiklerin emisyonunun düşük olduğunu onaylar

uygulandığında ve zemin kullanımda olduğu zaman.

TECHNICAL DATA SHEET FLYER

IMPACT SOUND INSULATION

CERTIFICATION EC1
THERMAL PERFORMANCE    

Zero Filler

Dolgu için su bazlı bağlayıcı

Ahşap zeminleri kaplayacak dolgu malzemelerini hazırlamak için solventsiz su bazlı bağlayıcı. Zeminle aynı renkte bir dolgu maddesi oluşturmak için ince bir zımpara kağıdı ile zımparalanarak elde edilen odun unu ile harmanlanır. Su bazlı kaplama döngüleri için idealdir. Sıfır emisyonlar. Merbau için uygun değil.

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER
CERTIFICATION EC1

Zero Deck

Dış mekan kullanımı için yüksek performanslı çevre dostu su yağı

Dış mekanda kullanım için özel olarak formüle edilmiş yüksek performanslı su yağı. SIFIR GÜVERTE sadece pürüzsüzlüğü ortaya çıkarmaz aynı zamanda ahşabın tonunu da aydınlatır. Ağır metal sertleştiriciler içermez, geleneksel yağlar gibi kendiliğinden yanma olaylarına yol açmaz. VOC değerleri önemsiz olmasına rağmen, SIFIR DECK, dış mekan kullanımı için bir üründür ve bu nedenle EC1 sınıflandırması için sağlanmaz.

TECHNICAL DATA SHEET
FLYER